На Тернопільщину повернулися 60 військослужбовців із зони АТО

33360 військовослужбовців 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького 10 вересня повернулися із зони проведення Антитерористичної операції  на Тернопільщину. З хлібом-сіллю, оркестром, квітами та вигуками «Слава Героям!», «Дякуємо, що повернулися живі» їх зустріли на Театральному майдані Тернополя.

Як повідомили у Західному регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України, командир зведеного підрозділу капітан Олександр Ірица вишикував військовослужбовців на центральній площі міста і доповів начальнику Тернопільського гарнізону полковнику Володимиру Катинському про те, що тернополяни легендарного з’єднання прибули додому без втрат.

Прозвучав державний гімн України, після чого усі присутні хвилиною мовчання вшанували тих військовослужбовців, які загинули на Донбасі виборюючи мир у нашій державі.

«Можу сказати, що зараз в Україні одна з найгарячіших точок у світі. У мене є з чим порівнювати, адже я двіччі, свого часу, бував у миротворчих місіях,— зізнався старший сержант Михайло Васильчишин. — Хотів би подякувати тернопільським і львівським волонтерам, які найбільше нам допомогали і привозили вісточку із дому, від батьків. На Донбасі сильно також підтримував морально наш тернопільський священик отець Іван, він сам воїн-афганець».

Довідково: Після короткострокової десятиденної відпустки військовослужбовці-тернополяни повернуться у розташування 24-ї яворівської бригади. Чи поїдуть вони знову на Донбас вирішуватиме вище командування.

Вам також може сподобатися