У Кременецькому районі підприємство незаконно видобувало вапняк та пісковик

karjeruПрокуратура Кременецького району здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженню, розпочатому за фактом незаконного видобування надр на території родовища «Соколина гора», розташованого на території Дунаївської сільської ради Кременецького району.
Так, під час виїзду на родовище «Соколина гора» встановлено, що місцеве підприємство, у якого спеціальний дозвіл на користування надрами на видобування вапняків та пісковиків анульований, продовжувало незаконно видобувати надра.

За даним фактом внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення підприємством кримінального правопорушення за ч.1 ст. 240 КК України (порушення правил охорони та використання надр).
Додатково:
Прес-служба прокуратури області уповноважена повідомити про те, що опублікована інформація на одному з місцевих інтернет-видань про нібито родинні зв’язки природоохоронного прокурора із підприємствами, які здійснюють видобування корисних копалин та нібито лобіювання будь-чиїх бізнес-інтересів у цій сфері, є надуманими та не відповідають дійсності.

Прокуратура, діючи виключно в рамках законодавства, здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом порушення зазначеним у повідомленні підприємством правил використання надр.

Вам також може сподобатися