Стаюра – живий і здоровий

thumb_30985_news_m Поранення на розтяжці тернопільського свободівця Володимира Стаюри – вигадка. Про це на офіційних сторінках в ФБ та ВК повідомила прес-служба батальйону особливого призначення “Січ”, в якому чоловік перебуває. Хвилюватися за батальйон не варто, кажуть вояки з АТО – в бойових діях “січовики” не помічені.

“Інформація про поранення, а точніше підрив на розтяжці, Володимира Стаюри є вигаданою. Наразі речник батальйону знаходиться у доброму здоров’ї та при виконанні своїх обов’язків” – пише прес-служба батальйону. Також просять журналістів, побратимів, рідних передчасно не панікувати та користуватися інформацією із надійних, перевірених джерел.

Не панікувати закликаємо і ми, адже батальйон особливого призначення “Січ”, який сформований в основному з добровольців ВО “Свобода”, що, до речі, простежується з численних фотографій політиків в повній екіпіровці, не виконує бойових завдань. Це батальйон патрульної служби міліції. Тобто їхня функція – не воювати, а охороняти і патрулювати. Свою місію вони, з повідомлень на офіційних сторінках, а також за інформацією з власних джерел, виконують уже на звільнених територіях. Приміром, присутня “Січ” в Слов’янську, де вже давно спокійно. Хоча самі свободівці-добровольці часто, анонсуючи свою поїздку на Схід, або описуючи перебування там, зазначають, що “воюють”, хоча повторимось: хвилюватись за хлопців не варто, адже поки боїв не ведуть.

Тож хлопці-свободівці живі-здорові, як, до речі, і Олексій Кайда, який нещодавно також виконував патрульно-охоронну місію в АТО. Щоправда нардеп змушений відволікатися на депутатську та партійну діяльність, зокрема готується й до виборів, тож в зоні АТО присутній з перервами.

До речі, озброєння в “Січі”, як зауважили тернополяни, які воюють на передовій, краще, аніж у них.

– Ми їздили по провізію в Харків, – каже Сергій з батальйону “Айдар”. – На Харківщинні й побачив “січовиків”: чисті, нові форми, якісні бронежилети, хороші автомати. Машини їх теж би знадобилися власне в АТО: джипи з кулеметами. Спілкувались з ними, питали, чи якісь бої були. Поки не було. Та й які бої, якщо вони в тилу. Взагалі, треба сказати, міліцейські батальйони охороняють пости, патрулюють міста, зачищають території. Втрат в них майже нема, тому рідні можуть не хвилюватися. А от військові батальйони пошарпали добряче….

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися