Внесено зміни до обласного бюджету на 2014 рік

Vehicle-Fleet-Audits-360x280На п’ятому пленарному засіданні 50 сесії обласної ради депутати Тернопільської обласної ради підтримали проект рішення № 1786 «Про внесення змін до обласного бюджету на 2014 рік». За нього проголосувало 67 обранців.

«Відповідно до прийнятого рішення, збільшені видатки на оплату послуг та газопостачання «Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку» в розмірі 27 тис. грн. Також 100 тис. грн. на придбання вугілля та дров направлено Мельнице-Подільському обласному комунальному дитячому будинку-інтернату та Почаївському психоневрологічному будинку-інтернату. Також на співфінансування по заходах з енергозбереження закладено 190 тис. грн.», – зазначив Олег Сиротюк.

Зекономлять і кошти, виділені з обласного бюджету на вибори. Як повідомив директор департаменту фінансів ОДА Степан Скибиляк, зменшено обсяг субвенцій в розмірі 48,5 тис. грн. для забезпечення підготовки та проведення позачергових місцевих виборів 26 жовтня 2014 року.
«Зокрема, це стосується коштів, які виділені на проведення виборів сільських голів та міського голови Почаєва», – наголосив Степан Скибиляк.

50 тисяч гривень виділили на організацію та проведення презентації потенціалу Тернопільської області.
«Захід планують провести у Києві в приміщенні Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ 8 жовтня, – наголосив Олег Сиротюк. – На ньому будуть присутні понад 60 представників посольств, консульств та міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Ми плануємо не тільки презентувати потенціал області, а й підписати ряд меморандумів та договорів про співпрацю».

Вам також може сподобатися