Знешкоджено зграю наркоторговців

dbdnГрупу реалізаторів  небезпечного опіатного препарату «Субутекс» затримали співробітники обласного управління боротьби з організованою злочинністю. Четверо наркозалежних тернополян розповсюджували  таблетований «кайф» на території всієї області. А отримували препарат з-за кордону.
Серед любителів наркотичного кайфу «субітекс» – так в народі називають «Субутекс» – вважається елітним препаратом. Там, де є гроші і тусовка, коли хочеться красивого і швидкого кайфу найчастіше з’являється цей різновид опіатів. Про популярність закордонного препарату серед наркозалежних добре відали четверо тернополян, адже самі травили власне життя дурманом. Та не тільки це об’єднувало  їх. Жага наживи теж пов’язала  молодих людей.
Наразі правоохоронці встановлюють канал постачання «Субутексу» на Тернопілля. Впевнено  стверджувати можна лише те, що потрапляв він до нас із країн Європи. Значно більше поінформовані оперативники про те, до чиїх рук потрапляли «передачі» з-за кордону і як  отримувачі розпоряджалися бупренорфіновмісним препаратом.
Як розповів начальник управління боротьби з організованою злочинністю обласної міліції Василь Джиджора,  на закордонний товар у тернополян було чимало покупців. І не лише в обласному центрі. Молодики розвозили поділені таблетки, або бупренорфінові «коктейлі»  й по районних центрах. Ціна за вісім-десять доз, саме на стільки можна розділити одну пігулку, коливалася в районі шестиста гривень, в той час, як за кордоном  вартість препарату в десятки разів нижча.
Серед клієнтів наркоторговців – переважно молоді люди.
В бурхливу діяльність зграї оперативники втрутилися  професійно. Вдалося одночасно взяти  усіх чотирьох учасників злочинної групи. Їх затримано в порядку статті 208 КПК. Доказів щодо причетності  зловмисників до злочинів, які Кримінальний кодекс кваліфікує статтею 307 частиною 2  достатньо, аби вони надовго сіли за грати.

Вам також може сподобатися