Як в Тернопільській ОДА вирішують питання заборгованості із заробітної плати?

86_mainЗасідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат провів перший заступник голови Тернопільської облдержадмністрації Іван Крисак. Зокрема вирішили питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати у державному підприємстві “Тернопільський облавтодор”.

За словами директора підприємства Юрія Іваниці, не виплачують заробітню плату у зв’язку із недостатнім фінансуванням та боргами за попередні роки.

«Ми маємо скорочення персоналу, тому не в змозі ефективно виконувати роботу, – зауважив він. – А фінансування з бюджету не вистачає навіть на оплату праці».

Загалом станом на 01 серпня 2014 року за статистичними даними заборгованість із заробітної плати становила  8938,9 тис. гривень. Станом на 19 вересня  2014 року сума заборгованості із заробітної збільшилась на 66 тис. гривень і склала  9004,9 тис. гривень, повідомив Іван Крисак.

«Усього з початку року заборгованість із заробітної плати погасили на суму 14794,3 тис. гривень, – зазначив Іван Крисак. – Повністю ліквідували заборгованість із заробітної плати 29 підприємств та організацій на суму 4735,3 тис. гривень. Частково зменшили заборгованість 24 підприємствами на суму 10059 тис. гривень».

За підсумками засідання Іван Крисак доручив підготувати інформацію щодо здійснення заходів з метою зменшення заборгованості із заробітної плати до 01 січня 2015 року, а також проект листа Прем’єр Міністру України із проханням сприяти у фінансуванні підприємства ДП “Тернопільський облавтодор” ВАТ ДАК “Автомобільні дороги України”.

Вам також може сподобатися