Армрестлер Ігор Пасєка з Кременця здобув два «золота» Чемпіонату світу

paseka-1-3Дворазовим чемпіоном світу серед спортсменів до 21 року став кременчанин майстер спорту України Ігор Пасєка. У ваговій категорії 90 кг наш земляк переміг своїх конкурентів на ліву та на праву руку, здобувши дві золоті нагороди.

ХXVI Чемпіонат світу з армспорту провели у Вільнюсі. У ньому цього року взяли участь 920 рукоборців із 46 країн. Комплекти медалей  розіграли у вагових категоріях серед юнаків і юніорів, ветеранів, чоловіків та жінок.

У складі української збірної серед спортсменів до 18 років виступали також інші представники Тернопілля – Олег Петренко, Назарій Савелюк, Вадим Очеретнюк та Дмитро Шемчук з Кременця. Усі вони вихованці тренера-викладача Тернопільської ОДЮСШ «Колос», уславленого армспортсмена Андрія Пушкаря. У ваговій категорії 50 кг Назарій Савелюк був п’ятим на праву і на ліву руку, у ваговій категорії 55 кг Вадим Очеретнюк на ліву руку став десятим, а на праву – шостим, Дмитро Шемчук у ваговій категорії 75 кг на праву руку посів 13 місце, у ваговій категорії 80 кг Олег Петренко на ліву руку зайняв 6 місце, а на праву – восьме.

Загалом Збірна України посіла на ХXVI Чемпіонаті світу з армспорту друге загальнокомандне місце, здобувши 11 золотих, 10 срібних, 15 бронзових медалей і набравши 425 балів.

Вам також може сподобатися