Експерт каже, що згвалтування дівчинки міліціонерами не було

1412076305_1 Висновки інституту незалежних експертиз свідчать про непричетність трьох міліціонерів з Борщівщини до згвалтування 15-річної дівчинки. Про злочин заявляла мати неповнолітньої. Однак, щонайменше один з правоохоронців вже звільнився з роботи через цькування

На стадії завершення розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за заявою матері 15-літньої дівчини  про згвалтування її дочки міліціонерами Борщівського райвідділу у червні цього року.

Нагадаємо, наприкінці червня до міськвідідділу міліції звернулась жінка, яка повідомила, що троє міліціонерів згвалтували її 15-річну доньку. Згодом мати розповідала журналістам, що їх ніби намагались залякувати чи підкупити, але переконувала, що вони не відступляться і йтимуть до кінця.

Дитина розповідала у деталях, як приїхали люди в формі, завезли за село, залиши спиртним, – ділилась з журналістом одразу після інциденту мати дівчини. – Яке саме – не пам’ятає, але це було щось міцне – горілка чи коньяк. Двоє мали з нею статеві відносини. Третій лиш допомагав заливати спиртне.

Ще тоді дехто припускав, що дитина заявила про зґвалтування, аби помститись правоохоронцям. Однак, її мати це категорично заперечувала. Мовляв, донька не мала за що мстити.

На сьогодні відомі висновки незалежної  ДНК-експертизи, зробленої експертами  Одеського інституту судово-медичних експертиз, – повідомив прокурор області Юрій Гулкевич. – Вони  свідчать про непричетність трьох міліціонерів, які, за показами матері, нібито згвалтували її неповнолітню дочку, до статевих зв’язків неповнолітньої.

Сам висновок експертизи у прокуратуру ще не надісланий, проте з повідомлення експерта  випливає, що сліди біологічного походження, які досліджувались, не належать правоохоронцям, пояснив прокурор області.

Ми були впевнені у своїх чоловіках і боролись за них попри всі ті дикі звинувачення і бруд, який на них вилили, – каже дружина одного з правоохоронців пані Лілія (ім’я жінки змінене з етичних міркувань – прим. авт.). – Через цей випадок життя наших родин перетворили на пекло. В мене чоловік звільнився з органів, бо його там зацькували. Ми ще не маємо офіційного підтвердження експертизи, але, повірте, ні на мить не сумнівались, що воно буде саме таким.

Коли отримають офіційні документи, родини правоохоронців, один з яких вже колишній працівник органів, з’ясовуватимуть, кому і навіщо було потрібно зводити наклеп, переконує пані Лілія. Аби наказати винних.

Почути думку матері нібито згвалтованої дівчинки ми не змогли. Кілька разів телефонували до неї, однак жінка слухавку мобільного так і не взяла. У селі розповідають, що дівчинка зараз з матір’ю у Тернополі, хоча останні кілька років проживала з бабусею і дідусем в одному з сіл Борщівщини.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися