Суд заборонив розширяти кладовище біля газопроводу

sud-nad-bramoyuЛьвівський апеляційний адміністративний суд підтвердив законність вимог прокуратури та відхилив апеляційну скаргу органу місцевого самоврядування

Нагадаємо, що у липні 2013 року Тернопільська прокуратура з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері звернулась до суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення сесії Шманьківчицької сільської ради Чортківського району «Про виділення земельної ділянки для розширення кладовища».
Прокурорською перевіркою встановлено, що Шманьківчицька сільська рада виділила земельну ділянку площею 1 га для розширення кладовища за рахунок земель охоронної зони, яка визначена як 350 метрів в обидві сторони від осі магістрального газопроводу «Союз», який проходить територією сільської ради. Своїм рішенням орган місцевого самоврядування порушив вимоги законодавства, адже облаштування цвинтарів в межах охоронної зони категорично заборонено.
Постановою Тернопільського окружного адміністративного суду позов прокурора задоволено, а рішення органу місцевого самоврядування визнано незаконним та скасовано. Не погодившись із постановою суду першої інстанції Шманьківчицька сільська рада оскаржила її в апеляційному порядку.
Однак, Львівський апеляційний адміністративний суд постанову Тернопільського окружного адміністративного суду залишив без змін. Рішення вступило в законну силу.

Вам також може сподобатися