Завершилась третя хвиля мобілізації

8959ccd88a33f008418d1652b249c0c7_XLПризов за третьою хвилею мобілізації завершився на початку вересня. Однак ті, хто хоче вступити на військову службу за контрактом, зможуть це зробити і зараз. В обласному військовому комісаріаті кажуть, хоч мобілізація і завершена, роботи ще чимало.

– Часткова мобілізація закінчена. Зараз ми проводимо аналіз завершення часткової мобілізації, уточнюємо залишки мобілізаційних ресурсів ну і готуємося, якщо в разі Президент визначить чергову мобілізацію, то будемо готові проводити чергову мобілізацію, – розповідає  т.в.о. Тернопільського обласного військового комісара Володимир Катинський.

Окрім цього існує указ Президента про осінній призов, але детальніших розпоряджень на даний момент немає. Тому військовозобов’язані зараз планово проходять медичні комісії. Також Президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони Валерію Гелетею забезпечити направлення у зону проведення АТО в Донецькій і Луганській областях військових комісарів міст і областей для проходження військової служби.

– Це Президент прийняв рішення. Ми всі готові виїжджати і виконувати бойове завдання, але для нас існує вище командування. Ми ж не добровільно їдемо. Ми підпорядковані вищому командуванню і воно буде визначати, кому, як і коли їхати, – говорить Володимир Катинський.

Серед мобілізованих з Тернопільщини у зоні АТО зараз служать і депутати обласної ради.

– У нас 5 депутатів обласної ради служать. Один з них – Тарас Пастух. Це людина, яка дійсно заслуговує уваги. Чому? Бо він свідомо пішов служити, захищати Батьківщину в одній із частин Збройних сил України. Він заслуговує уваги, бо батько чотирьох дітей і він написав заяву, що добровільно йде захищати Батьківщину, тому проходить військову службу, – каже Володимир Катинський.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися