17 дітей відправили на відпочинок у Польщу

semeinyi_otdyhУ рамках проекту «Польсько – українська інтеграція молодих людей під призмою загрози європейському спокою»  17 дітей, переселених в Тернопільську область з АР Крим, східних регіонів України та дітей сімей військовослужбовців, які беруть участь у зоні проведення антитерористичної операції, відправили на відпочинок у місто Зелена Гора.

Про це повідомили в управлінні зовнішніх зносин Тернопільської ОДА.
Партнери проекту – Тернопільська обласна державна адміністрація та  Почесне консульство України в Зеленій Горі Республіки Польща. Проект реалізовується при фінансовій підтримці Адміністрації Маршалка Любуського воєводства Польської Республіки.

За словами начальника служби у справах дітей Тернопільської ОДА Степана Герасиміва, учасників делегації чекає цікава програма. Це перші діти, які поїхали на відпочинок до Польщі. Степан Герасимів висловив, що на такий відпочинок відправлять ще близько чотирьохсот дітей, батьки яких перебувають в АТО. У програмі поїздки – зустріч у Почесному Консульстві України,  візит в музей ім. Івана Декерта та Обласної  Публічної Бібліотеки ім. Збігнєва Герберта та багато іншого.

Вам також може сподобатися