Тернопільські пенсіонери отримали продуктові набори

fff“З рук у руки”. – благодійну акцію з такою назвою з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку організувала Тернопільська міська організація Товариства Червоного Хреста спільно з управлінням освіти міської ради та школами. У ній взяли участь школярі, волонтери, патронажні медичні сестри. Вони відвідали самотніх літніх людей, підопічних червонохресної організації, і вручили їм подарунки – продукти першої необхідності.

Уже 12 років поспіль Тернопільська міська організація Товариства Червоного Хреста спільно з міським управлінням освіти і науки проводить акцію «З рук в руки» до Міжнародного дня людей похилого віку. Активно до акції долучаються школярі. Вони збирають продукти, а потім разом із вчителями та патронажними формують продуктові набори та розносять їх по домівках одиноким людям похилого віку.

– Туди вони вкладають свою часточку домашнього тепла. Батьки можуть дати домашню консервацію, або вони купляють, хочуть, щоб кожен продуктовий набір був однаковий зі школи, щоб ті одинокі наші старенькі не ображалися. Але хочу сказати, що ті наші одинокі дуже чекають на цих дітей, вони коли бачать юних і молодих – їм зразу хочеться жити далі, хочуть поділитися з ними своїм досвідом, дякують, запрошують на чай. Хочу просто щиро подякувати і батькам і учням за це милосердя, за доброту, – розказує голова Тернопільської міської організації Товариства Червоного Хреста України Тетяна Лех.

– Наші діти дуже щирі, дуже добрі, і кожен рік організовують пакети і відносять до пристарілих, одиноких людей. Пакети відносно не зменшилися, набір залишився такий самий, як і був минулого року: є і цукор, і олія, консерви, гречка, рис, – перелічує соціальний педагог в Тернопільській ЗОШ №14 Анна Ільющенкова.

Учень 11-Б класу Тернопільській ЗОШ №14 Володимир Наконечний розповів, що їх школа збирала подарунки для стареньких. Проте переконаний:

– Саме головне – це не подарунки, а саме головне – що ми за них турбуємося, наша увага для них. Що, все ж таки, ми за них переживаємо, любимо.
За такі подарунки, а, головне, увагу та піклування, одинокі люди похилого віку вдячні.

Загалом продуктові набори отримали 400 людей похилого віку.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися