У громадському транспорті на Тернопільщині побільшало пасажирів

182544,0 млн. пасажирів скористалися послугами пасажирського автомобільного транспорту області (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) протягом січня – серпня 2014 року.

Це на 8,2 % більше, ніж за аналогічний період 2013 року. Пасажирооборот склав 659,7 млн. пас. км і збільшився в порівнянні із аналогічним періодом минулого року на 6,3%. Автотранспортом фізичних осіб-підприємців перевезено 15,2 млн. пасажирів. Це на 2,6% більше, ніж у минулому році.

Про це повідомили на засіданні колегії департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської облдержадміністрації, яке відбулося 1 жовтня.

У 2014 році 390 суб’єктів підприємницької діяльності, з яких 22 – юридичні та 368 – фізичні особи забезпечують регулярні пасажирські перевезення 876 автобусами. Структура автобусних парків складається із рухомого складу автобусів середньої пасажиромісткості.

Протягом 2014 року проведено 8 засідань обласного конкурсного комітету з визначення переможців на право здійснення пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування. За результатами проведених конкурсів з перевізниками укладено 51 договір. Також проведено 2 засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для виконання функцій робочого органу обласного конкурсного комітету.

Джерело: Фактор Тернопільщини

Вам також може сподобатися