Моніторити ситуацію щодо виборів до Верховної Ради можна на сайті МВС

26479_1Геоінформаційна система ВИБОРИ 2014 – сучасний інструмент, за допомогою якого кожен громадянин зможе контролювати як роботу міліції, так і стан з правопорушеннями у конкретному районі, місті, селищі.

Упродовж всього терміну, що залишився до позачергових виборів до Верховної Ради України , у системі будуть демонструвати дані, що надходять до МВС з усієї України. Зокрема, інформацію про правопорушення, що пов’язані з виборчим процесом.

Система складається з:

– електронної карти України, на яку нанесені виборчі округи;
– категорій повідомлень про правопорушення, що розділені на такі, що мають ознаки адміністративних порушень; такі, що мають ознаки злочину (за попередньою кваліфікацією); а також такі, що знаходяться в стані розгляду;
– зареєстрованих повідомлень про порушення. Вони надходять до органів внутрішніх справ від громадян та відображаються на карті відповідно до місця реєстрації такого повідомлення;
– довідкової інформації про статті адміністративного та кримінального кодексів, що стосуються порушень виборчого процесу.

– Зазначимо, система дозволяє відслідковувати динаміку реєстрації повідомлень, у певних часових проміжках, а також статистично та візуально порівнювати ситуацію з правопорушеннями, що реєструються у різних регіонах України, – наголошують у міліції.

Зокрема, цей зручний інструмент дозволить зменшити свідоме маніпулювання даними або помилкове їх подання деякими ЗМІ та громадськими організаціями, що часто відбувається у випадку відсутності прозорого доступу до офіційної статистики.

Вам також може сподобатися