На Тернопільщині завершено слідство стосовно підозрюваних у співпраці з терористичною організацією «ДНР»

1543Прокуратура Тернопільської області скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно двох місцевих жителів, обвинувачених у державній зраді, сприянні діяльності терористичних організацій, фінансуванні тероризму, вербуванні осіб з метою вчинення терористичних актів, публічних закликах до насильницької зміни та повалення конституційного ладу
Встановлено, що перебуваючи у сусідній державі, двоє братів особисто познайомились із керівниками терористичної організації «ДНР» та отримали завдання – вербувати осіб для діяльності терористів.
Мешканцям  кількох українських міст чоловіки пообіцяли близько 1 500 доларів США у місяць за знищення військової техніки Збройних Сил України, вбивство українських військовослужбовців, а також страховку у сумі 100 тис доларів США на випадок поранення чи смерті.
Брати інструктували, організовували матеріальне забезпечення найманців, направляли їх через територію Білорусії, у спеціальний табір в м. Ростові-на-Дону для бойової підготовки та участі у терористичній діяльності в нашій державі.
За 3 місяці цього року чоловіки завербували щонайменше 10 громадян України.
Працівники СБУ в Тернопільській області затримали братів у Тернополі у кінці липня цього року. З цього часу їм обрано запобіжний захід- тримання під вартою.

Вам також може сподобатися