Старший майстер одного із профтехучилищ Тернополя попався на хабарі

41826Співробітники Державної служби боротьби з економічною злочинністю УМВС України в  Тернопільській області підозрюють у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди старшого майстра одного із профтехучилищ обласного центру.

Працівниця навчального закладу вимагала в учня хабар за сприяння у видачі свідоцтва про закінчення навчання за спеціальністю. За свою допомогу запросила три тисячі гривень, хоча офіційно вартість навчання становила вдвічі менше.  Учень перерахував на рахунок обумовлену суму.

Крім фінансової винагороди, працівниця училища отримала ще й пляшку елітного спиртного напою.

Жінку взяли «на гарячому» під час отримання неправомірної вигоди.

Як повідомив начальник УДСБЕЗ в області Василь Мокрицький, стосовно працівниці профтехучилища відкрито кримінальне провадження. Її дії кваліфікують за частиною 3  статті  368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Санкція статті передбачає позбавлення волі  на  строк  від п’яти до десяти років  з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією. Триває досудове розслідування.

Вам також може сподобатися