Триває підготовка доріг Тернопільщини до зими

qar6Службою автомобільних доріг  у Тернопільській області проводиться підготовка дорожнього господарства до осінньо-зимового періоду. Уже заготовлено  18,2 тис. тонн піску, що  становить 72,5% від потреби та 1,41 тис. тонн солі, що становить 42,6% від потреби.
Про це доповіла заступник начальника відділу зв’язку, дорожнього господарства та розвитку транспортної інфраструктури Лариса Бодань під час засідання колегії департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму Тернопільської облдержадміністрації, яке відбулося 1 жовтня.

«Наразі відновлено засоби пасивного снігозахисту – 2 100 шт.  щитів, відремонтовано 107 одиниць спеціальної техніки (68%) при плані -157 одиниць, – констатувала Лариса Іванівна – На належномі рівні проведена робота щодо заготівлі протиожеледних матеріалів у  Лановецькому, Бережанському, Шумському та Збаразькому районах.

За словами Лариси Іванівни, як свідчить досвід  попередніх років, якщо на мережі доріг державного значення, у період сильних снігопадів та ожеледиці, заходи із розчистки проїзної частини та відновлення руху транспорту вживалися оперативно, то на  мережі доріг місцевого значення та вулично-дорожній мережі населених пунктів ліквідація снігових заметів та ожеледиці здійснювалися вкрай низькими темпами. Це викликало масові невдоволення жителів області.

«Питання щодо забезпечення укладення договорів на залучення машин і механізмів підприємств різних форм власності для боротьби із сніговими заметами на автомобільних дорогах та вуличній мережі населених пунктів потребує вирішення на рівні районних державних адміністрацій», – підсумувала Лариса Бодань.

Вам також може сподобатися