У зоні Ато загинув 22-річний Андрій Рава

thumb_36617_news_m Бійця АТО зі Зборівщини 22-річного Андрій Раву поховають у п’ятницю, 10 жовтня. Мама опізнала тіло сина і його вже везуть додому, повідомив військовий комісар Зборівсько-Козівського об’єднаного військового комісаріату Сергій Гаврилюк.

– Привезуть тіло Андрія очевидно зранку 9 жовтня і у цей день триватиме прощання, а похорон буде вже наступного дня, – каже він.
Від чого загинув Андрій, наразі невідомо. Відомо лише одне, він загинув в зоні АТО під час виконання військових обов’язків у селі Миколаївка Волноваського району Донецької області, додає комісар.

Нагадаємо, сумна звістка про смерть бійця АТО 22-річного Андрія Рави прийшла у Зборівський військомат у неділю 5 жовтня. 6 жовтня мама хлопця поїхала на опізнання тіла, яка знаходилося в морзі в Запорізьскій області.

Андрій Рава – мешканець села Футори неподалік Зборова, яке підпорядковане Зборівській міськраді. Хлопець пішов служити добровольцем ще 25 березня. На його сторінці у соцмережах можна бачити фото зі зброєю та у військовій формі, а також фото військової техніки. Приміром, фото машини викладене 20 вересня підписане: “Мій Урал”. Одними з останніх на сторінці Андрія розміщені такі рядки: “Ми не здамося ніколи, ніколи, Будем триматись разом до кінця, Поки за правду повстануть народи, Поки у грудях ще б’ються серця!”
Вічна пам’ять герою!
Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися