Call-центр координує роботу усіх складів допомоги бійцям АТО в Тернополі

vlcsnap-2014-10-08-15h53m55s224У Тернополі діє централізований call-центр, де можна отримати усю необхідну інформацію про допомогу бійцям АТО. Що потрібно, куди приносити, про роботу волонтерів, можна дізнатися зателефонувавши на гарячу лінію – 097-205-50-55. За цим номером можна отримати й консультації психолога та звернутися до регіонального представника Уповноваженого з прав людини в Україні Володимира Шевченко з приводу захисту прав військовослужбовців та мобілізованих.

Call-центр координує роботу усіх складів допомоги бійцям АТО в Тернополі.

– До нас люди звертаються, наприклад, якщо вони хочуть теплий одяг привезти, автомобілі для добровольчих батальйонів, продукти, ми одразу їх координуємо на який склад їм потрібно приїхати. Ми шукаємо волонтерів,хто має легківки, хто може дві-три години приділити свого часу, щоб посортувати речі, біля супермаркету поволонтерити з банками – збирати гроші, – розповіла волонтер логістичного центру Ольга Худа.

В Логістичний центр можна звернутися за порадами кваліфікованого психолога. А регіональний представник Уповноваженого з прав людини в Україні Володимира Шевченко консультує з приводу захисту прав військовослужбовців та мобілізованих.

– Люди досить активні, на день поступає дуже багато дзвінків, хотілося щоб була ще більша активність, бо ми надаємо кваліфіковану психологічну допомогу, ми б хотіли щоб в цьому аспекті більше зверталося до нас людей. Саме хлопці, які повертаються, які йдуть на ротацію чи вони отримали поранення, чи їх родичі можуть звертатися за допомогою, – каже Ольга Худа.

Детальнішу інформацію про те, яка допомога потрібна бійцям АТО, можна отримати за номером гарячої лінії логістичного центру -097-205-50-55.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися