Ще до чотирьох сіл на Тернопільщині курсуватимуть автобуси

88431b5dd05b1e90847e42adef0f6769_LДиректор департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму облдержадміністрації Василь Ясіновський 8 жовтня з робочим візитом побував у Зборівському районі.

У нараді взяли участь представники департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму – в.о. начальника відділу автомобільного транспорту М.Р Сворень, головний спеціаліст відділу зв’язку, дорожнього господарства та транспортної інфраструктури С.М.Цюкало, а також  голова районної державної адміністрації І.Б.Яворський, заступник голови райдержадміністрації О.З. Парацій, голова районної ради В.В.Тарковський, начальник відділу розвитку інфраструктури та житлово-комунального господарства управління економічного розвитку, інфраструктури та торгівлі райдержадміністрації М.І. Олійник, голови сільських рад, представники громадськості та перевізники, інформує прес-служба ОДА.

За результатами наради досягнуто домовленість щодо забезпечення автобусного сполучення населених пунктів Храбузна, Плісняни, Вірлів, Славна. Крім того, розглянуто питання ремонту автомобільних доріг у населених пунктах, використання коштів на капітальний та поточний ремонти-додатково рекомендовано головам сільських рад вживати заходів щодо запобігання, руйнування великоваговим автотранспортом автомобільних доріг при перевезенні сільськогосподарської продукції, особливо в осінній період.

Також обговорили питання  підготовки філії „Зборівський райавтодор” до осінньо-зимового періоду 2014-2015 року, зокрема, заготовки пісчано-соляної суміші, підготовки техніки та укладення договорів на залучення техніки інших організацій в зимовий період.

Були пропозиції і щодо висадки зелених насаджень на ділянках вітрових прогонів вздовж автомобільних доріг на яких постійно відкладаються снігові замети.

 

Вам також може сподобатися