Сергій Надал взявся за проблему збору коштів у школі

48443-388x292Питання збору коштів у школах міста підняли на черговому засіданні виконавчого комітету міськради 8 жовтня. Прозвучало воно під час звіту начальника Ольги Похиляк про роботу управління освіти і науки. Один із членів виконкому зауважив, що значна частина вчителів займається репетиторством в позаурочний час за додаткову оплату, і поцікавився чи не можливо ці кошти узаконити і спрямувати в управління освіти.

– Якщо в школі займається вчитель репетиторством, то він це офіційно оформляє, – каже Ольга Похиляк. –  Але ми всі прекрасно знаємо, що вчителі можуть займатися з учнями вдома індивідуально. Зі свого боку ми ставимо завдання, щоб вчителі давали учням знання на уроках. І є статистика, яка свідчить, що є учні, які не займаються з репетиторами і мають по 200 балів.

Сергій Надал додав, що проблема в тому, що є вчителі, які не поставлять нормальної оцінки, поки дитина не піде до нього на репетиторство. А ще один із учасників засідання порадив начальниці не робити показових атестацій шкіл, а приходити до закладів без попередження і влаштувати перевірку.  Міський голова також порадив Ользі Похиляк проконтролювати питання збору коштів у школах.

– Є загальна система освіти, для всіх єдина, – каже Сергій Надал. – Я вимагаю від вас покласти на директорів шкіл постійний контроль за збором коштів на додаткове навчання, додаткову літературу, різного роду карти, книги і так дальше. Є бібліотеки, інтернет, звідки можна витягувати це все, і не треба збирати у батьків гроші на цю літературу, яка не завжди використовується. І щоб я не чув, що у школі «гуляє» готівка. Є батьківський комітет, є потреба школи – хай цим займається батьківський комітет, і він хай витрачає гроші, не директор, не вчителі.

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися