Двох податківців притягнуто до відповідальності на вимогу прокуратури

originalПрокуратура Гусятинського району провела перевірку та виявила порушення вимог адміністративного законодавства працівниками Гусятинської об’єднаної державної податкової інспекції
Перевіркою встановлено, що за постановою Гусятинської ОДПІ притягнуто до адміністративної відповідальності головного бухгалтера місцевого санаторію з вимогою стягнути з неї 850 грн. штрафу за несвоєчасну сплату єдиного соціального внеску. Працівники податкової не врахували, що дане підприємство з листопада 2011 року не надає санаторно-курортних послуг, та заробітна плата там не виплачується вже впродовж 3-х років.
Також з’ясовано, що у більшості постанов по справах про адміністративні правопорушення посадові особи податкової інспекції керуються законом, який втратив чинність.
За результатами проведеної перевірки начальнику Гусятинської об’єднаної держаної податкової інспекції Головного управління Міністерства доходів і зборів України в Тернопільській області внесено подання, яке розглянуто, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 2-х осіб контролюючого органу.

Вам також може сподобатися