Тернополянка в стані гіпнозу віддала шахрайкам всі гроші

1318194023_gadalkaДві шахрайки перестріли Анну 8 жовтня на пр. Злуки. Вони налякали її смертельними хворобами і та за зняття «порчі» винесла з дому усі гроші та дорогоцінності. Міліція вже розслідує даний випадок і припускає, що зловмисниці – з іншої області.

– Аферистки працювали парою, – розповідає 20minut.ua потерпіла Анна (прізвище  жінки не вказуємо з етичних міркувань – прим.ред.). – Одна з них, молодша, була з темним волоссям, одягнена більш пристойно та з хорошим макіяжем. Вона спитала, як знайти магазин зі шторами, а потім почала вдавати екстрасенса.
Згодом розпитувала Анну про ставлення до церкви і врешті переконала, що на сім’ю жінки наслали велике прокляття. Воно, мовляв, загрожує смертю її чоловіку та дітям.  – Я наче перебувала у трансі і слухняно виконувала всі вказівки аферистки, – каже потерпіла. – Вона сказала мені винести з хати всі домашні кошти й дорогоцінності – нібито для молитви над ними.

За словами Анни, шахрайки дуже добре орієнтувались у місті. Вони знали розміщення дворів, вулиць,  де знаходиться церква Петра, як туди пройти.
Також участь у конфлікті брала й спільниця аферистки. Ця старша жіночка, як описує Анна, виглядала більш неохайно, мала брудне біляве волосся. Вона весь час переконувала потерпілу в тому, що її подруга – хороший екстрасенс, який допоміг їй та всій її родині. Відтак під психологічним тиском потерпіла все ж передала їм у руки сумку з усіма домашніми коштами.

– Дякую всім людям, які допомогли і розрадили мене в ту важку хвилину, – каже Анна. – Мені тоді було дуже важко…

Про схожі випадки спроб шахрайства почали тернополяни повідомляють і у соцмережах.
– У нас є ще три повідомлення від громадян про подібні випадки шахрайства – повідомляє слідчий міліції, який веде дану справу, Олег Рубленик. – Описи аферистів, в принципі, збігаються і ми займаємось пошуками. Припускаємо, що ці особи – “гастролери” і не є мешканцями Тернополя.

Правоохоронці закликають тернополян бути більш обачними та одразу ж повідомляти міліцію про подібні шахрайства.

Павло ЛОТОЦЬКИЙ +380932528883
Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися