У Тернополі відновлять військову частину

vlcsnap-2014-10-09-16h42m48s137Військову частину у Тернополі відновлять. Артилерійську бригаду із понад 70-річною історією, реорганізовуючи військо, розформували у 2013 році. Відтоді громада Тернопільщини спільно із влодою постійно клопотали до Міністерства оборони, аби військову частину у обласному центрі відновили. Врешті міноборони дало відповідь на запит народного депутата Олексія Кайди. У ній зазначено, що “на базі колишньої 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади перспективним складом Збройних Сил України передбачено дислокацію військової частини у місті Тернополі.” В Тернопільському військовому гарнізоні цю інформацію підтверджують.

Одинадцята окрема артилерійна бригада була однією з найкращих в Україні, тож відновлення такої військової частини буде дуже важливим кроком у патріотичному житті міста та обороноздатності всієї країни, запевняє полковник Володимир Катинський.

– Вона неодноразово займала перші, призові місця, перше, друге місце, серед артилерійських підрозділів і була визнана в свій час неодноразово кращою частиною Збройних сил України. Техніка в військовій частині утримувалась на належному рівні, особовий склад був якісно підготовлений, тому всі ці і техніка і люди знаходяться в зоні антитерористичної операції і виконують свої бойові завдання. Як буде поповнюватись військова частина, як буде здійснюватись підготовка – це вже буде вирішувати вище командування, – говорить т.в.о. Тернопільського обласного військового комісара Володимир Катинський.

Володимир Катинський переконаний, що військова частина таки буде відновлена.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися