У Тернопільській міській раді організували екскурсію для учасників проекту «Твоя країна»

101014_02В рамках проекту «Твоя Країна», який проходить в Тернополі вже в четверте, для молодих активістів з різних куточків України провели екскурсію Тернопільською міською радою. Учасників проекту провели коридорами міської ради, показали, де працює міський голова та проходять пленарні засідання сесії, а також розповіли про роботу органу місцевого самоврядування.

Даний проект організувала громадська організація «Фундація Регіональних ініціатив» з метою обміну молоді з різних куточків України. У рамках цього заходу наше місто відвідує молодь з Харкова, Одеси, Вінниці, Ужгорода, Києва та Луцька.

До слова, проекти з обміну молоддю з різних регіонів України набувають все більшої популярності. Так, в рамках проекту «Тернопіль – студентська столиця», з 15 по 20 жовтня у місті відбудеться ще один проект із назвою «Єднаймо Україну». У рамках цього заходу передбачено проведення тренінгів та семінарів на тему молодіжної політики міста, а також ознайомлення із місцевим політичним, культурним та економічним колоритом Тернополя для двадцятьох учасників.

Вам також може сподобатися