На Тернопільщині чоловік зґвалтував 15-річну дівчину

383866017Мабуть, не одна дівчина мріє про знайомство на вулиці. Юнкам видається дуже романтичним, коли випадковий перехожий зупиняється, аби дізнатися їхнє ім’я й номер телефону. Одначе, такий флірт приховує у собі реальну небезпеку, бо ж мотиви у незнайомців можуть бути різними.

Нещодавно в одному з районів Тернопільської області  15-річна дівчина стала жертвою фізичного насильства. Міліціонери оперативно встановили особу ґвалтівника. Підозрюваний у скоєному зізнався.

З’ясувалося, що зловмисник і його неповнолітня жертва познайомились на вулиці. Дівчина, подорожуючи з іншої області, намагалася дістатися з Тернополя  в один з райцентрів,  де  навчається. Час був пізній, аж тут до неї підійшов незнайомий чоловік. Познайомилися, розговорилися, і він порадив їй добиратися маршрутом, яким поїде сам, а на кінцевій зупинці пересісти на інший автобус, мовляв, саме так вона швидко дістанеться до місця призначення. Довірлива дівчина погодилася, а коли опинилася в темному незнайомому місті, зловмиснику обманом, а згодом і погрозами вдалося  завести неповнолітню до свого будинку. Вже там, ще більше залякуючи, чоловік зґвалтував її. Згодом дівчині вдалося втекти від кривдника.

В шоковому стані жертва дісталася до місцевої лікарні. Медики одразу повідомили про випадок правоохоронцям. Наразі працівники міліції з’ясовують усі обставини злочину.

На Тернопільщині з початку року зафіксовано більше десяти випадків подібного фізичного насильства. Аби не стати жертвою подібного роду злочинів, слід дотримуватися елементарних правил особистої безпеки, особливо молодим людям.  Правоохоронці вкотре наголошують, що батькам неповнолітніх слід проводити з дітьми профілактичні бесіди, попереджувати про подібне насильство, наводити приклади небезпечних  ситуацій, аби запобігти біді.

Вам також може сподобатися