17-річна жителька Зборівщини випила стільки, що вранці не змогла пригадати як опинилася в обласному центрі

4580425Вживання алкогольних напоїв серед неповнолітніх є актуальною проблемою в наш час. Зазвичай, правильне виховання батьками своїх чад є найефективнішим способом вберегти підлітків від згубних звичок, одначе, діти не завжди дослухаються до порад дорослих.

Так, днями до обласної дитячої лікарні з гострим алкогольним отруєнням потрапила  неповнолітня жителька міста Зборів.17-річну дівчину у стані сильного алкогольного сп’яніння помітили в парку «Топільче»  випадкові перехожі. Як з’ясували згодом правоохоронці,  напередодні юнка розпивала спиртне на весіллі знайомих у селищі Залісці Зборівського району. Випила стільки, що вранці  не змогла пригадати як опинилася в обласному центрі.

До слова, дівчина не вперше потрапляє в поле зору правоохоронців. Виховує її тільки мати. І хоча у жінки вже двоє дорослих синів, саме донька завдає чимало клопоту.

Дівчина  перебуває на профілактичному обліку  в секторі  кримінальній міліції у справах дітей районного відділу внутрішніх справ. Вона неодноразово притягувалася до адмінвідповідальності  за розпивання спиртних напоїв у громадських місцях і порушення громадського порядку.

Доросла компанія, алкоголь і як наслідок дівчина часто не ночує вдома і потрапляє в неприємні пригоди. Тепер знову  їй доведеться понести відповідальність за вкотре вчинене адміністративне правопорушення.

До слова, з метою попередження правопорушень, які вчинені неповнолітніми та пов’язані зі вживанням спиртних напоїв, співробітники кримінальної міліції у справах дітей спільно із відповідальними службами регулярно проводять рейди-відпрацювання у місцях масового скупчення молоді. Так, з початку року за розпивання алкоголю і появу в нетверезому стані в громадських місцях співробітники СКМСД Тернопільського міськвідділу притягнули до відповідальності більше шістдесяти підлітків. Окрім цього, відповідальність нестимуть 17 дорослих осіб, котрі схиляли до вживання спиртного дітей.

Вам також може сподобатися