Чому жителі Тернопільщини почали роззброюватись?

3776255 одиниць зброї  уже здали правоохоронцям жителі Тернопільщині. Найактивніше громадяни роззброюються на Бережанщині, мовляв, у такий напружений час потрібно особливо відповідально ставитися до подібних речей.
Серед зданого арсеналу  найбільше мисливської гладкоствольної зброї – 53 одиниці, боєприпасів до зброї армійських зразків – 25, газової зброї – 7, пристроїв для відстрілу гумовими кулями – 2.
До кінця жовтня жителі області мають можливість добровільно здати вогнепальну зброю, боєприпаси, які зберігаються у них незаконно, і таким чином уникнути кримінальної відповідальності. Оформивши відповідні документи, краяни зможуть зареєструвати зброю в особисту власність й надалі використовувати її вже на законних підставах.
Незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який законодавством передбачена кримінальна відповідальність, – нагадує заступник начальника УМВС – начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Тернопільській області Руслан Балик. – Пам’ятайте, незареєстрована зброя – це не лише порушення закону, а й причина нещасних випадків, у яких травмуються та гинуть люди.  Найстрашніше, що жертвами небезпечних «іграшок» часто стають діти.

Вам також може сподобатися