У Тернополі триває акція до дня боротьби з раком грудей

f_17924144941412320678“Тиждень відкритих дверей”, приурочений до Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на рак молочної залози, відбудеться на базі Тернопільського обласного комунального онкодиспансеру 14-20 жовтня. Ініціатива проведення належить департаменту охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації, обласному “Центру здоров’я” та Тернопільському обласному комунальному клінічному онкологічному диспансеру.

Мета акції – привернути увагу населення, особливо жінок, до серйозності ризиків захворювання на рак молочної залози, інформувати, власне, про запобігання раку грудей, про профілактику та лікування цієї хвороби, повідомили у департаменті охорони здоров я Тернопільської ОДА.

До слова, саме 15 жовтня 2014 року увесь світ відзначає день боротьби з раком грудей.

Усі бажаючі зможуть з 14 по 17 жовтня 2014 року з 9 до 15 години звернутися у реєстратуру Тернопільського обласного комунального онкодиспансеру, що по вул. Р.Купчинського, 8 (на БАМі) та отримати детальнішу інформацію щодо подальшого обстеження.

Обстеження молочних залоз проводитиметься в мамологічному кабінеті.

Власне, 20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози, у Тернопільському обласному комунальному клінічному онкологічному диспансері, проконсультувавшись у лікаря-мамолога, можна буде безкоштовно зробити УЗД молочних залоз (жінки різного віку) або мамографію (жінки від 40 років).

Вам також може сподобатися