Вся правда про пільгові ліки для тернопільських гіпертоніків

847420_3Прес-конференція щодо продовження реалізації на Тернопільщині Пілотного проекту з державного регулювання цін на лікарські засоби для гіпертоніків відбулася 14 жовтня під керівництвом директора департаменту охорони здоров’я Тернопільської обладміністрації Володимира Курила.

Про це повідомили в департаменті охорони здоров`я Тернопільської ОДА.

Участь в заході взяли заступники директора департаменту охорони здоров’я Тернопільської обладміністрації Лідія Чайковська та Віктор Овчарук, головний позаштатний спеціаліст – кардіолог ДОЗ ТОДА Наталія Вівчар, а також проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського Надія Ярема, інспектор по організаційно-фармацевтичній роботі в області виробничо-торгового аптечного об’єднання Сергій Стецюк та головний спеціаліст сектору державного контролю у сфері обігу лікарських засобів та медичної продукції Ірина Зелецька та представники місцевих ЗМІ.

Як відомо, з 1 червня 2012 року в Україні реалізовується Пілотний проект щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Метою пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою є підвищення доступності до лікування осіб з гіпертонічною хворобою, особливо серед соціально незахищених верств населення, вчасне виявлення пацієнтів з підвищеним артеріальним тиском для попередження таких наслідків, як інсульти та інфаркти, що дають великий відсоток смертності та інвалідності, а також збільшення кількості хворих, які лікуються регулярно та ефективно.

Вам також може сподобатися