Правоохоронці Тернопільщини продовжують виявляти незаконні оборудки з валютою

vulychni_valyutchykyВ області триває боротьба з «тіньовим» валютним ринком. З початку жовтня за здійснення незаконних валютно-обмінних операцій співробітники управління боротьби з економічною злочинністю обласної міліції склали 33 адміністративних протоколи. З обігу  вилучено понад 34 тисячі гривень, майже 12 тисяч доларів та 2700 євро.
Останнім часом до правоохоронців все частіше надходять повідомлення від громадян про спекуляції валютою зі сторони працівників банківських установ. Мовляв, касири приймають валюту у людей, але в подальшому її не продають клієнтам, а скеровують дані кошти на тіньовий ринок.
Борці з економічною злочинністю провели відпрацювання та задокументували два випадки вчинення незаконних оборудок з валютою працівниками банків  – у Тернополі та в одному із райцентрів області. За обома фактами відриті кримінальні провадження. Правоохоронці перевіряють законність здійснення операцій з іноземною валютою.
Міліціонери й надалі будуть продовжувати роботу в цьому напрямку. Також  звертаються до жителів області з проханням повідомляти про випадки незаконного обміну валюти. Контактні телефони: (код 0352) 27-12-58 або 102.

Вам також може сподобатися