Півзахиснику ФК Тернопіль розбили голову

poljanchuk.01e45b1cfa64592d7902a3953f78ce0a562Незважаючи на отриману 11 жовтня під час поєдинку 12 туру чемпіонату України серед команд першої ліги в Чернігові травму, фланговий півзахисник ФК «Тернопіль» Сергій Полянчук, сподівається вже з наступного тижня приступити до тренувань.

– Процес одужання триває нормально, – розповідає Сергій Полянчук, – лікарі навіть кажуть, що можна помалу бігати. Натомість про будь-які удари по м’ячу головою і мови не може бути, адже шви на лобі та біля ока ще добре не загоїлися. Відповідно навіть при невеликих навантаженнях вони можуть розійтися. Разом з тим, у лазареті довго бути не хотілося б. Якщо все буде нормально і лікарі дадуть добро, то вже наступного понеділка хотів би приступити до тренувань, позаяк у команді й так багато травмованих.

– Сергію, пригадай, як це сталося?

– Йшла приблизно 20 хвилина матчу з «Десною». Було цей під час подачі кутового. Я вистрибнув, щоб завдавати удару по м’ячу головою. Поряд з собою нікого не бачив. І тут, несподівано, отримав удар в голову потилицею суперника. Свідомість не втратив, але крові було багато. Голову медики одразу забинтували і на кареті швидкої допомоги відвезли в чернігівську лікарню, де рану зашили. Наклали шість швів.

Зауважимо, що супроводжував до лікувального закладу Сергія Полянчука партнер по команді Віталій Богданов, який перед тим травмував ногу і не міг того дня вийти на футбольне поле, натомість чим міг, допомагав колезі по команді.

Джерело: ФК Тернопіль

Вам також може сподобатися