Тернопіль зустрічав зі Сходу своїх героїв

IMG_3204Із зони антитерористичної операції  додому повернулися п’ятнадцять  працівників ДАІ та п’ятдесят  бійців зведеного загону правоохоронців Тернопільщини. З поверненням їх вітали керівники обласної міліції, колеги, рідні, друзі, пересічні тернополяни.

Державтоінспектори  понад місяць несли службу зі забезпечення безпеки дорожнього руху та охорони громадського порядку на сході України.

Керівники Управління ДАІ УМВС в області подякували співробітникам за сумлінну службу  та нагородили почесними відзнаками «За службу державі».

Додому із зони АТО повернулися і п’ятдесят бійців зведеного загону правоохоронців Тернопільщини. Вони понад місяць несли службу в місті Новоайдар Луганської області. Правоохоронці охороняли в’їзди та виїзди на трьох блок-постах в межах Новоайдарського району та міста Щастя.

Бійці зізнаються, було нелегко: неодноразово доводилося потрапляти під обстріли. Утім, радіють, що повернулися без втрат.

Зі щасливим поверненням міліціонерів привітав начальник обласного управління внутрішніх справ Василь Облещук.

– Ви належно виконали свій службовий обов’язок та довели, що ви справжні патріоти своєї держави, – наголосив Василь Облещук. –  Найважливіше, що усі повернулись живими та здоровими.

Нині правоохоронцям  надали короткострокові відпустки для відпочинку та відновлення сил.

1

Вам також може сподобатися