Допрем’єрний показ фільму «Поводир» зібрав у Тернополі аншлаг

povodyr_AntonGreen0-120 жовтня з міста Тернопіль розпочався Всеукраїнський тур історичної драми Олеся Саніна «Поводир».

У місті Тернопіль пройшов допрем’єрний показ фільму «Поводир» режисера Олеся Саніна. Ексклюзивний показ в рамках туру зібрав повний аншлаг глядацької зали різних поколінь. Фільм дивилися з завмиранням серця. Вперше в історії України, завдяки тифлоперекладу, який був застосований у фільмі «Поводир», глядач з обмеженими можливостями зору зміг також дивитися показ разом з іншими глядачами. Більше сорока незрячих були присутні на показі. Після титрів зал стоячи аплодував, і з вигуками «Браво» запросив на сцену творців картини, після чого відбулася зустріч з глядачами. Олесь Санін близько години спілкувався з публікою, розповідаючи цікаві факти зйомок, занурюючи ще більше глядачів у світ фільму «Поводир». Після показу жінки виходили з зали зі сльозами на очах і, ніяковіючи, дякували режисер за таку Картину.

«Поводир» – це колосальний прорив в кіноіндустрії і взагалі в культурі.

– Я дуже щасливий, що завдяки Олесю Саніну і знімальній групі українське кіно нарешті почало відроджуватися. Окреме «дякую» Джамалі за надзвичайне перевтілення, – поділився враженнями Олександр Колосов (з народження сліпий).

– Після перегляду фільму я з великим інтересом поспілкувалася з режисером Олесем Саніним, з такою чуттєвою і глибокою людиною, яка зуміла передати у фільмі так тонко Любов, Вірність, Дружбу та Людяність. Такі фільми це велика рідкість. Ми рідко замислюємося, що буде з нами завтра? Після фільму хочеться ЖИТИ! Величезне спасибі творцям!

Національна прем’єра картини відбудеться 12 листопада 2014 року. Прокат запланований з безпрецедентним для національного кіно розмахом – фільм буде показаний в усіх кінотеатрах України. Фільм про любов, вірність, підлість і зраду в кращих традиціях голлівудського кіно.

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися