До позачергових виборів правоохоронці Тернопільщини готові

MVS_3097Підготовка до виборів на Тернопільщині пройшла спокійно. За словами начальника обласного управління міліції Василя Облещука, на сьогодні правоохоронці області зареєстрували лише вісім повідомлень про порушення виборчого процесу.

Про це головний міліціонер краю заявив під час інструктажу для особового складу обласного управління внутрішніх справ, які забезпечуватимуть громадський порядок на виборчих дільницях Тернопільщини.

– Уже два повідомлення внесено в ЄРДР, – каже Василь Облещук, – де винесена постанова про закриття кримінального провадження і 6-ть відносяться до іншої інформації. Немає зареєстрованих протистоянь, немає провокацій, немає того, що було раніше в попередні роки.

Зустрівся з правоохоронцями краю і координатор громадської мережі «Опора» в Тернопільській області Рустам Ергешов.

– В нашій області буде працювати 69 короткотермінових спостерігачів. Вже є 5 довготермінових спостерігачів від нашої громадської мережі, а також в нас буде 30 вільних громадських активістів, які працюватимуть на волонтерських засадах і будуть мобільно їздити по всій області, реагуючи на різні правопорушення, – розповів координатор громадської мережі «Опора».

Керівництво обласної міліції розпочало моніторинг готовності правоохоронців до роботи на виборчих дільницях по області. За словами Руслана Балика, заступника начальника УМВС України в Тернопільській області, міліціонери перейшли на посилений режим несення служби, оскільки саме за тиждень до виборів розпочали завозити на окружні виборчі комісії усю документацію.

– В Теребовлянську виборчу дільницю завезли уже бюлетені і ми, відповідно, здійснюємо посилену охорону виборчої документації. На даний час при перевірці тут несе службу два працівники міліції з автоматичною зброєю для того, щоб унеможливити будь-який напад чи інші надзвичайні ситуації, пов’язані з виборчим процесом. Як показує перевірка, працівники несуть службу нормально, зауважень до їх роботи немає, – підкреслив Руслан Балик.

Подякувала правоохоронцям за співпрацю і голова окружної комісії №166 Венерія Решетинська. Жінка каже, що співпрацею з силовиками задоволена. Допомагали вони і під час президентських виборів.

– На кожну дільницю виділений міліціонер, заходить виборча комісія разом з міліціонером, забирають бюлетені і зразу їдуть на дільницю. Правоохоронці з нами до останнього, супроводжують при транспортуванні. Я навчена гірким досвідом, як працювала головою дільничної комісії я бачила, як люди приїжджають здавати бюлетені. Якби не міліція, то важко мені було б, як голові. Вони стежать і за чергою, і за порядком.

Навіть попри те, що сьогодні більше 150 працівників міліції знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції, ситуація у міліціонерів Тернопільщини під контролем. Вони до останнього працюватимуть на дільницях, щоб унеможливити будь-які провокації та протиправні дії з боку радикально налаштованих осіб.

MVS_3114

Вам також може сподобатися