Комунальники Тернополя працюють у посиленому режимі

989dc79bУ зв’язку з ускладненням погодних умов, зокрема з сильними опадами снігу, комунальники Тернополя працюють у посиленому режимі. Як розповідає заступник начальника управління ЖКГ Олег Соколовський, у місті цілодобово працює диспетчерська служба, яка вирішує питання ефективної роботи техніки щодо очищення міста від снігу.

«Усі підрозділи ЖКГ працюють у посиленому режимі, комунальна техніка відремонтована та підготовлена до роботи, а суміші для посипання міста є достатньо, – розповідає Олег Соколовський. – Також ми зробили деякі нововведення у роботі комунальних служб цього року. Зокрема, ввели так звану «двоядерну систему». Раніше уся снігоочисна техніка виїжджала тільки з Дружби і поки доїжджала до БАМу, то на тому кінці міста прибирання розпочиналося із запізненням. Зараз ми зробили дві точки дислокації техніки і вони одночасно виїжджають із цих масивів, відповідно, прибирання відбувається оперативніше. Друге нововведення, що посипають дороги калійною сіллю, яка має червоний колір. Тому прошу тернополян не лякатися його вигляду, адже такий вид солі більш екологічний».

Що ж до роботи комунальників 24 жовтня, то розпочали вони працювати із 3 ночі. Адже управління ЖКГ має укладений договір з Гідрометцентром, відповідно, слідкує за прогнозом погоди. Основні вулиці до початку активного руху транспорту були почищені, заторів не було. Також працювала спеціальна техніка, яка очищувала тротуари від залишків дощу, щоб не створювався льодяний покрив під шаром снігу.

«На даний час техніка продовжує очищати вулиці від снігу і знов посипаємо дороги та тротуари спеціальною сумішшю, – розповідає Олег Соколовський. – У зв’язку з такими погодними умовами, звертаюся до автомобілістів «перевзути» колеса машин. Адже 90% водіїв до сьогодні їздять на літній шині. Пішоходів закликаю перейти на так звану «зимову ходу» – це короткі кроки та перенесення центру ваги наперед, а також перейти на зимове взуття. Такі елементарні правила збережуть ваше здоров’я».

До слова, заступник начальника управління ЖКГ також звертається до тернополян у разі виникнення будь-яких проблем за фактами неочищення вулиць від снігу телефонувати 52-58-48 або 15-80.

Вам також може сподобатися