Меценати з Іспанії передали бійцям АТО міні-спідниці, подерті шльопанці і банний халат

terorost_141310965086Збаразький штаб національного спротиву, де збирають речі для бійців, з Іспанії предали купу непотребу. Про це розповів Володимир Голоднюк.

– Не можу зрозуміти тих людей, які з Іспанії передали нам набір непотребу, хламу, до того ж брудного. Скажіть, для чого бійцям міні-спідниці, подерті шльопанці і банний халат, які були у подарунку для нашого штабу. Навіть не хочу називати прізвищ дарувальників, мені боляче і соромно за них, – каже активіст.

Проте, таких прикрих випадків є небагато і штаб продовжує допомагати бійцям.

До прикладу Олег Пелещишин із села Гори Стриївецькі, який проходить військову підготовку на Яворівському полігоні, перед відправкою в АТО зміг підібрати для себе і взуття, і каску, і бушлат, військову форму.

− Взуття і військова форма, − відзначив волонтер штабу Володимир Голоднюк, − дістались хлопцю добротні − британські. Теплі берці зроблені надійно, шкіра не промокає, витримає і сніг, і дощ. А спальник − італійський. До речі, з Італії днями знову надійшли нам речі у трьох великих коробках від збаражанки Ірини Гіляс. Там добротні, нові теплі светри, бушлати, ми ще навіть не все роздивилися і не встигли облікувати. Велика вдячність людям, які доклались до збору одягу такого потрібного сьогодні нашим хлопцям на передовій. Дбають збаразькі заробітчани і про поранених. Родина Василя Кичака з В.Луб’янок передала з Італії два великі упакування памперсів для військового госпіталю. Словом, люди пам’ятають про тих, хто ціною власного здоров’я і життя відстоює Батьківщину.

Зараз у штабі не вистачає волонтерів, які б приймали благодійну допомогу, обліковували, видавали. Тому у Збаражі шукають людей, які готові допомогти: тел.0971370515.

Джерело: Народне Слово

Вам також може сподобатися