На Тернопільщині прийняли 130 наказів про надання дозволів щодо відведення земельних ділянок для учасників АТО

_Sms_zapitannya_Rozpodil_mayna_1_2014_07_04_03_41_23Учасникам АТО та членам їх родин видають дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відвелення земельних ділянок видають. Відтак, на Тернопільщині прийняли 130 відповідних наказів про надання таких дозволів. Загальна площа  земельних ділянок для відведення в області становить 23,68 га, повідомив Головного управління Держземагентства у Тернопільській області Віктор Мартинюк.

«Дев’ять земельних ділянок учасників АТО вже зареєстровано у Державному земельному кадастрі. Вся документація щодо відведення земель для військовиків, які беруть участь в антитерористичній операції, та членів родин  загиблих воїнів виготовляється державними землевпорядними підприємствами швидко й без затримок», – зазначив Віктор Мартинюк.

Загалом до територіальних підрозділів Держземагентства в області надійшло 158 заяв про виділення наділів від військовослужбовців, які боронять територіальну цілісність нашої держави.

Землевпорядники області допомагають військовослужбовцям, які у запеклих боях з підступним агресором відстоюють територіальну цілісність та майбутнє нашої держави, у виготовленні графічних матеріалів, оформленні інших документів для отримання земельної ділянки.

Вам також може сподобатися