Школи та лікарні Козови вже два роки обходяться без російського газу

a19c7af520587202a8ac188c686ac0ed_0Школярі у селищі Козова, медпрацівники та пацієнти місцевих лікарень, а також працівники практично всіх державних установ більше не економлять на газі, тому й не мерзнуть взимку.

Таке «економічне диво» стало можливим завдяки голові Козівської районної ради Петру Репелі,  який сьогодні є кандидатом у народні депутати від партії ВО «Батьківщина» та балотується на окрузі №165, до якого входять Зборівський, Козівський, Тернопільський, Бережанський, Підгаєцький райони та села Почаївської зони Кременецького району.

Петро Репела, як прогресивний очільник району,  ще у 2012 році впровадив новітні енергозберігаючі технології практично у всіх державних установах районного центру.

«Висока ціна на енергоносії спонукала мене до впровадження новітніх енергозберігаючих технологій та запровадження альтернативних видів палива. Розуміючи, що коштів районного бюджету недостатньо для модернізації, ми розпочали активну співпрацює з місцевими підприємцями, міжнародними та державними фондами. Спільними зусиллями з громадою району вдалося досягти результату. Ми більше не боїмося нестачі чи здорожчання тарифів на блакитне паливо чи електроенергію та суттєво економимо бюджетні кошти», – каже Петро Репела.

Тільки за один 2013 рік це дозволило зекономити кошти Козівського районного бюджету в сумі: в галузі освіти – 464 300 грн., в галузі охорони здоров’я – 529 000 грн., в галузі культури – 246 300 грн.

«Працюючи в районі, я побачив всі недоліки та проблеми, які потребують нагального вирішення на рівні держави. Адже діяльність депутата Верховної Ради – це, в першу чергу, законотворчість. Основними пріоритетами в законотворчій діяльності для мене стануть: децентралізація влади, подолання корупції та створення належних умов для розвитку українського села. А сили та впевненості додають люди, які вірять, прислухаються. Такими є мої земляки, заради них я перебуваю на займаній посаді, заради них готовий рухатися вперед і реалізовувати ті цілі та завдання, яких вимагають люди та час», – резюмував кандидат у народні депутати Петро Репела.

Джерело: 7 ДНІВ

Вам також може сподобатися