Звернення міського голови Тернополя Сергія Надала щодо парламентських виборів

Дорогі тернополяни, українці, друзі!

10508nadal26 жовтня, в неділю, ми обиратимемо парламент. Вибори – завжди важлива подія, особливо вибори вищого загальнонаціонального представницького органу державної влади. Але цьогорічне голосування, яке відбувається у складних умовах військових дій на Сході та окупації Криму стає надважливим. Для завершення революції Україні потрібні постійні легітимні владні інституції.

Україна і українці пережили болючий і складний період змін. За них заплачено численними жертвами, кров’ю і стражданнями. Вузол українських проблем, який лише заплутувався і затягувався протягом років незалежності неможливо розв’язати чи розрубати одним рухом. Ми мусимо пройти складний шлях. І цьогорічні вибори парламенту – етап цієї дороги.

Тернополяни були одним з найактивніших центрів опору колишньому режимові. Тернопіль був одним з важливих осередків протесту. Вірю, що активна участь тернополян у голосуванні 26 жовтня знову стане прикладом для багатьох українських міст.

У сильного духом народу – сильна і чесна влада. Від кожного з нас залежить кому ми надамо владу. Від наших голосів залежить багато. Від них залежить все.

Тож, всі – на вибори. Щоб виконати свій обов’язок, як громадянина України. Щоб перемогти!

Слава Україні!

Міський голова Тернополя                                                                             Сергій Надал

Вам також може сподобатися