Мешканці вулиці Зелена в Тернополі шукали запрошення на вибори на підвіконнику

46dab725dcec21832ff6fc55e05fcea7_XLЧлени дільничої виборчої комісії полінились роздати їх людям і просто кинули на підвіконня.

Зпрошення містить доволі важливі дані: інформацію про включення громадянина до списку виборців, контактний номер телефону, адресу і розклад роботи дільниці, час і місце голосування.

Тернополянка Олена Мудра своє запрошення змушена шукати на підвіконні в під’їзді. Папірець їй не передали у руки, та навіть не кинули у поштову скриньку.

– Передивившись трошечки, бо шукали своє (дійсно, от лежить, для чого?), виявили, що запрошення розраховані на цілий будинок. Тобто, всі 4 під’їзди людей – лежать запрошення тут. Ті люди запрошення не отримали, і, напевно, і не отримають, – каже пані Мудра.

Розносити запрошення – обов’язок працівників дільничних виборчих комісій, каже юрист обласного Комітету виборців України.

Коментар
ТЕТЯНА СЕМУСЬ, юрист ТОО Комітет виборців України:
– Не завжди члени дільничних виборчих комісій мають можливість, по перше, обійти всі квартири, по-друге, вручити безпосередньо кожному виборцю, оскільки його може не бути вдома. Хоча законом таке правило передбачене і його варто дотримуватися. Тобто, таке як просто кинути ці запрошення в під’їзді – це не є правильно. Принаймні, там основна практика, яка в нас є – це, хоча би, якщо не зайти в кожну квартиру, то, принаймні, просунути в двері кожної квартири, власне, запрошення цієї квартири.

Джерело: ІНТБ

Вам також може сподобатися