Тернопільського міліціонера нагородили за належне виконання своїх службових обов’язків

PM91image003Дострокове чергове звання капітан міліції  присвоєно міліціонеру Олександру Моргану,  який під час несення служби на виборчій дільниці  припинив недбалість керівника ДВК. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розпорядився заохотити правоохоронця за проявлену пильність та належне виконання своїх обов’язків.

Нагадаємо, співробітникові міліції, який забезпечував правопорядок на виборчій дільниці у смт. Микулинці Теребовлянського району, довелося викликати підмогу з райвідділу міліції і представників окружної виборчої комісії, щоб забезпечити збереження виборчої документації. У відповідь на заходи по наведенню порядку правоохоронець отримав тілесні ушкодження від членів ДВК.

Наразі міліціонер  перебуває на лікуванні у Тернопільській обласній університетській  лікарні.

Провідати та підтримати потерпілого прийшли керівники обласної міліції, представники Громадської ради при УМВС.

Начальник обласного управління внутрішніх справ Василь Облещук подякував Олександру за відповідальне ставлення до своїх обов’язків та вручив йому погони капітана міліції. Також міліціонера нагородили нагрудним знаком МВС України «За відзнаку в службі» ІІ ступеня.

– Олександр вчинив все відповідно до своїх службових обов’язків, – відмітив Василь Облещук, – ми вдячні, що він зреагував та не залишив виборчу документацію напризволяще.

Гідний вчинок міліціонера відзначила Громадська рада при УМВС України в Тернопільській області, до складу якої входять понад сорок громадських організацій краю. Її секретар Зеновій Гладчук  вручив Олександру відзнаку «За мужність».

Вам також може сподобатися