Автомайданівці допомагають дітям із лікарні у Дебальцево, де ті перебувають у жахливих умовах

vlcsnap-2014-10-27-15h06m19s192Українська спілка Автомайдан б’є на сполох. Автомайданівці під час чергової поїздки на передову в Дебальцево, побачили в якому жахливому стані перебувають діти в одній з лікарень. Їх немає в що одягнути, немає чим нагодувати, немає медикаментів і памперсів. Це діти від яких відмовилися батьки і наразі триває процес документального оформлення.

Під час чергової поїздки на Схід представники Української спілки Автомайдан привезли допомогу дітям з інтернату в Дебальцево. Поїхавши далі, автомайданівці в лікарні побачили в яких жахливих умовах перебувають діти, від яких відмовилися батьки, наразі триває процес документального оформлення.

– Ми не змогли забрати дітей з передової, вигрузили їм матеріальну допомогу, це були і памперси, це були і присипки, це були і медикаменти, яких не було в цій лікарні для дітей. В лікарні немає тепла, дітей немає в що вдіти. Така ситуація виявляється є і в Шахтарську і в Щасті, і в Станиці Луганська. Наші хлопці будуть їхати до цих дітей, ці діточки кинуті державою, ці діточки кинуті суспільством, – розповідає голова громадської спілки “Українська спілка автомайдан” Андрій Міхайловський.

Згідно з законодавством ці діти наразі зареєстровані і закріплені за лікарнею в Дебальцево. Лікарня не евакуйована, відтак дітей залишили напризволяще.

– Ці діти знаходяться у цьому дитячому відділенні, вони там постійно, з ними знаходяться працівники лікарні, але ці люди теж мають своїх дітей, в них болить серце за них, вони готові передати дітей, але це буде крадіжка. Якщо кажуть, що там не стріляють, то коли ми там були, впродовж нашого перебування і при виїзді почали працювати гради. Самі розумієте, цих дітей треба звідти забирати і вивозити, дозволити бути в нашому суспільстві повноцінними громадянами, – каже Андрій Міхайловський.

В лікарні Дебальцево дітей від яких відмовилися батьки є трьоє, ще близько двох десятків таких дітей знаходитьсяв інших районах, де наразі тривають бойові дії. “Українська спілка автомайдан” звертається до Міністрів внутрішніх справ, соціальної політики, аби законодавчо врегулювати це питання і перевезти дітей в безпечне місце. Автомайданівці вже знайшли в Києві дитячий будинок, який може прийняти близько 50 дітей.

– Якщо буде така ситуація, що їх треба буде забрати, якщо не вдасться вирішити з державою питання, ми їх заберемо і привеземо в міністерські кабінети. Це не буде крадіжка, ми будемо фіксувати, як ми забрали дітей, як їх везли, я думаю, якщо дитина появиться біля їх кабінету, вони знайдуть спосіб як їх влаштувати, – каже Андрій Міхайловський.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися