Ресторани та магазини повинні прибирати прилеглу територію на відстані 15 м

g8z7il45Управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів доводить до відома керівників торговельних підприємств, закладів побутового обслуговування та закладів ресторанного господарства інформацію щодо належного санітарного прибирання прилеглої та закріпленої території в зимовий період.

Відповідно до п.5.1. Правил благоустрою м. Тернополя господарюючі суб’єкти, які здійснюють діяльність в підприємствах торгівлі, побутового призначення, на ринках, власники кіосків та інших об’єктів дрібнороздрібної торгівлі, автозаправні станції, тощо зобов’язані прибирати прилеглу територію по периметру споруд (кіоски, намети, лотки, тощо) на відстані 15 м.

З настанням зимового періоду, з метою безперешкодного доступу мешканців до закладів торгівлі та закладів побутового обслуговування населення, наполегливо просимо всіх господарюючих суб’єктів, які здійснюють торговельну діяльність та надають побутові послуги населенню міста, забезпечити виконання Правил благоустрою м. Тернополя.

Категорично забороняється:

–  викидання снігу та сколеного льоду з тротуару на проїзну частину дороги;
–  утворення снігових валів в зоні перехресть, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту;
–  сколювати лід на тротуарах, вимощених фігурними елементами.

Додатково попереджаємо, що порушення вищевказаних Правил, відповідно до ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Вам також може сподобатися