У Державній фіскальній службі Тернопільщини кадрові ротації

3Олег Сиротюк привітав новопризначених керівників територіальних підрозділів Державної фіскальної служби

Новопризначених начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Тернопільській області Ігоря Комендата та начальника Тернопільської митниці Державної фіскальної служби Володимира Марцинюка  представили працівникам територіальних підрозділів 27 жовтня.

Привітав керівників голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк. Він наголосив, що виклики, які стоять перед нами, – це докорінні зміни, які повинні відбуватися в нашій державі.

«Без перебільшення, за останніх півроку відбулися зміни у відносинах бізнесу і влади, – зазначив очільник Тернопільщини. – Неодноразово під час зустрічей представники бізнесу говорили, що податкова змінює свій формат, поступово перетворюється в орган, який допомагає бізнесу працювати і розвиватися. Тому завдання новопризначених керівників – продовжувати роботу в цьому напрямку».

Голова облдержадміністрації побажав колективу плідної роботи, а новопризначеним керівникам – сформувати дієздатні команди, які б реалізували усі заплановані реформи.

Вам також може сподобатися