Перша у західній Україні підземна паркова з’явиться у Тернополі

euromaidan_square_ACCamera_010У Тернополі триває підготовка до реконструкції площі «Героїв Євромайдану». Тут планують облаштувати відпочинкову зону, встановити монументальний пам’ятник Героям «Небесної сотні», відремонтувати комунікації та дорогу і збудувати перший у західній Україні підземний паркінг.

За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, будівництво підземної парковки вирішить проблему паркування транспорту у центрі Тернополя.

«Минулого року на звернення громади міста було перейменовано Майдан мистецтв на площу Героїв Євромайдану. Також громада вирішила встановити там монументальний пам’ятник Героям «Небесної сотні», – розповідає Сергій Надал. – Дану ділянку ніхто не ремонтував більше 30 років, тут знаходяться торгові місця, інша частина у занедбаному стані. Тому ми хочемо реконструювати дану територію, адже теперішній вигляд площі не гідний тих імен, яких ми вшановуємо».

Міський голова додає, що для виконання усіх ремонтних робіт міська рада буде шукати інвестора з умовою, що інвестор бере на себе зобов’язання зробити на даній ділянці ремонт дороги із заміною комунікацій та збудувати пам’ятник героям «Небесної сотні».

Вам також може сподобатися