Чому мешканці Великої Березовиці перекрили дорогу?

thumb_42527_news_mСьогодні вранці мешканці Великої Березовиці перекрили дорогу і заблокували рух автобусу, який їхав маршрутом №5. Перекрили дорогу тому, що коли маршрутка повертається із села Острів, мешканці Березовиці вже не можуть у неї сісти.
– Для п’ятої маршрутки продовжили маршрут, однак не збільшили кількості автобусів, – розповідає жителька Березовиці Віка Івашків. – Раніше автобус за цим маршрутом їздив до початку села Острів. Тепер же маршрут продовжили – автобус їде до кінця села. Відповідно кількість пасажирів збільшується та й часу автобусу тепер потрібно більше, щоб об’їхати увесь маршрут. Однак кількість одиниць транспорту на маршруті збільшили тільки на один автобус. Цього недостатньо. Адже тепер у Березовиці ніхто не може сісти в маршрутку.

Жінка також додала, що не завжди на маршруті є ті автобуси, які мали б бути за графіком.
– Вчора я стежила за рухом маршруток через сайт de.transport.com.ua, – каже Віка Івашків. – Із 5 автобусів на маршруті було лише три. І це при тому, що збільшився маршрут.
Жінка стверджує, що люди почали скаржитися у “Міськавтотранс”, однак там відреагували таким чином, що маршрутка тепер взагалі не ходить у Березовицю, та й відповідно у Острів.
Про конфлікт довкола “5-ї маршрутки” тернополяни також пишуть у соцмережах.
“Вчора на ринку наших березовицьких не пускали в маршутку мешканці села Острів, – пише у соцмережах Христина Чомко. – Аргументували тим, що це вже їхня маршрутка”.

Начальник управління транспорту Тернопільської міської ради Ігор Мединський вважає, що вирішенням цього транспортного конфлікту має займатися влада Тернопільського району.
– До нас звертаються мешканці приміських сіл з проханням продовжити міські маршрути, щоб вони мали гарне сполучення із обласним центром, – розповідає Ігор Мединський. – Наш міський голова усім іде назустріч. Так було із продовженням маршрутів до Білої, Підгороднього тощо. Так само було із маршрутом до Березовиці.
За словами пана Мединського, автобуси по п’ятому маршруту курсували через усю Березовицю і аж до початку села Острів. Тепер же мешканці Острова звернулися у міська раду Тернополя з проханням продовжити маршрут через усе село.
– Ми пішли їм назустріч, – каже Ігор Мединський. – Люди задоволені, тому що раніше у них вартість проїзду у автобусі була 3,50. Тепер же 2,50 плюс пенсіонери їздять безкоштовно, а школярі за 50% вартості проїзду. На маршрут ми додали один автобус. Але виник конфлікт між мешканцями двох сіл. Тому допоки цей конфлікт не буде вирішений, маршрутні автобуси, що курсують за 5-им маршрутом, їздять тільки в межах Тернополя, тобто до знаку, де закінчується місто.

Довідково
Автобусний маршрут №5: вул. Лучаківського – Центральний ринок – смт. В. Березовиця (острівські новобудови) – с. Острів.
Перевірити рух транспорту на маршруті можна на сайті http://detransport.com.ua

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися