На вулицях Тернополя орудують шахрайки

img_uFJYd8Жертвою двох шахрайок стала 22-річна тернополянка. Дівчина, аби зняти прокльони з сім’ї, віддала пройдисвіткам  15 тисяч гривень, 1500 доларів США, 600 євро та золоті ювелірні вироби. Сценарій, розіграний зловмисницями, мало чим відрізнявся від інших подібних злочинів.

Дівчина вранці поспішала на роботу, коли на вулиці до неї підійшла незнайома жінка. Вона  запитала, як дістатися до квіткового магазину, а потім намагалася зав’язати розмову з потерпілою. Проте це їй не вдалося.

Через декілька годин, повертаючись додому, тернополянку знову перестріла та ж сама жінка, яка кинулася дякувати їй за доброту, а потім повідомила про страшне наврочення на її сім’ю.

Дівчина від такої новини розхвилювалась і усі подальші події згадує, як уві сні. За словами потерпілої, під час розмови до них приєдналася ще одна “випадкова перехожа” і почала розповідати, як їй допомогла нова знайома і що слід негайно дослухатися до її порад.

Тернополянці  запропонували позбутися чар шляхом відмолювання гріхів. Ритуал треба було здійснити над «речами, що притягують прокляття, – грошима та золотими виробами».  Тому дівчина, рятуючи родину, винесла з дому 15 тисяч гривень, 1500 доларів США та золоті ювелірні вироби. Усе добро, з якого, зі слів ворожки слід негайно зняти страшні пороби, дівчина загорнула в шубу і передала в руки зловмисницям.

Останні наказали ошуканій жертві посидіти на лавці та помолитись, допоки вони позбавлятимуть родину прокляття. Так і не дочекавшись повернення “добродійок” з її майном в умовленому місці після обряду, потерпіла звернулася за допомогою до правоохоронців.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 190 ККУ (шахрайство). Правоохоронці розшукують зловмисниць.

Працівники міліції вкотре застерігають жителів області бути обачними та не довіряти незнайомцям.

Слід уникати будь-яких контактів з особами, які хочуть яким-небудь чином привернути вашу увагу. У жодному разі не дивіться їм в очі, не дозволяйте торкатись вас. Не приставайте на пропозиції незнайомців поворожити чи зняти порчу. Пояснюйте дітям, що не слід розмовляти з незнайомими людьми, а також віддавати їм цінні речі.

Якщо ви все ж стали жертвами шахрайства у жодному разі не зволікайте, одразу звертайтеся до найближчого відділу міліції або за номером «102. Тільки в такому випадку правоохоронці зможуть «за гарячими слідами» затримати зловмисників.

Вам також може сподобатися