У всіх тернопільських школах встановлять відеокамери для зовнішнього і внутрішнього спостереження

vlcsnap-2014-10-29-14h39m24s114У всіх тернопільських школах встановлять відеокамери для зовнішнього і внутрішнього спостереження. Це мають зробити до кінця цього року. Наступного ж роботу продовжать у дитсадках. Головна мета – подбати про безпеку учнів, коментують у Тернопільській міськраді.

У четвертій школі Тернополя уже почали встановлювати камери відеоспостереження. Всього їх буде вісім. Уже стоїть камера у холі, дві на третьому поверсі і дві на вулиці.

– У нас є зараз встановлена система “Смарсі”, де по перепустці всі проходять і чужий не зайде. І камери. По камерах і батьки можуть бачити, що робиться і ми можемо підключитися до комп’ютера і переглядати, де діти і що роблять, – розповів заступник директора з господарської роботи школи №4 Тернополя Любов Ярмакова.

Згодом у школі обладнають спеціальний сервер, де відповідальна людина буде спостерігати за усіма камерами. А вже зараз за своїми дітьми можуть спостерігати і батьки навіть перебуваючи на роботі. Для цього потрібно зайти на сайт webcam.te.ua. Там відображені усі вебкамери міста.

– Вже ми маємо результат, бо батьки заходять в онлайн на вебкамери, учні, вчителі і ми маємо можливість спостерігати, хто приходить у школу, хто виходить зі школи. На третьому поверсі у нас два комп’ютерних класи, які оснащені новою технікою. І ясно, що ми переживаємо, щоб вони збереглися нормально і тому вважаємо, що на третьому поверсі доцільно поставити веб-камери, – каже заступник директора з навчально-виховної роботи школи №4 Тернополя Ольга Гончарук.

Всього ж на облаштування відеокамер, спеціальних “кнопок тривоги”, інтернету і сервера обходиться міському бюджету у 16 тисяч гривень. Відеокамерами уже обладнали шість шкіл у Тернополі.

– Вважаємо, що безпека сьогодні дітей, школярів має бути одним із пріоритетів. Ми маємо негативні приклади, які відбувалися, а це і терористичні акти і інші посягання на життя дітей у наших країнах-сусідах і в цілому світі. Тому щоб убезпечити дітей, бо так ми будемо мати гарантію не тільки якісної освіти, а гарантію безпеки дітей в школах. Тому є така пропозиція встановити системи відеоспостереження в кожній школі, – говорить міський голова Тернополя Сергій Надал.

У школах не тільки встановлять відеокамери, а й встановлять бездротовий інтернет.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися