Правоохоронці радять: не залишайте цінні речі в транспортних засобах

14141Останнім часом  в області почастішали крадіжки з автомобілів. Увагу злодіїв привертають будь-які цінні речі, залишені всередині транспортного засобу. Навіть сигналізація, якою обладнані автівки, не завжди зупиняє крадіїв.
Потерпів від автокрадіїв 27-річний тернополянин. Чоловік ненадовго залишив свій автомобіль під під’їздом, а коли повернувся, то побачив, що переднє бокове скло розбите. З салону зник відеореєстратор, навігатор та інші особисті речі водія.
Через свою безпечність поплатився ще один автовласник. Чоловік не зачинив автівку і як наслідок – з салону  викрали чоловічу сумку з грошима та документами.
Правоохоронці розшукують крадіїв.
Як уберегтися? В ситуації, коли не допомагає навіть сигналізація, єдиним і найбільш надійним способом уникнути крадіжок – не залишати цінні речі та значні суми грошей в салоні. Особливо, на видному місці. Більшість подібних злочинів стається саме через те, що автовласники самі провокують зловмисників.
Будьте обережні і не давайте привід  злодіям залазити до вас в авто.
Якщо ви, все-таки,  потерпіли від подібного злочину, негайно звертайтеся за допомогою до працівників міліції за телефоном 102.

Вам також може сподобатися